KELM club

Co je KELM?

7. února 2009 v 8:54 | Musa♪
Kelm club je tým čtyř holek se jmény: Kanedy,Eliana,Lisa a Monit

K E L M

Kenedy:
Name:Kenedy
Věk:13let
Narozeniny: 10.10.
o ní: Takže Kenedy má ráda své kamarádky a taky jednoho kluka který se jmenuje Tom má ho ráda moc,ale svím kamarádkám prostě nic neodmítne.Je spravedlivá a odvážná.Je velitelkou party.Nesnáší Lisino kecání o módě.Oblíbená barva je zelená.Nejlepší kamarádka je Lisa i když se pořát hádají sou prostě nejlepší kamarádky.

Eliana:
Name:Eliana
Věk:13let
Narozeniny:10.11.
o ni:Takže Eliana je tichá,starostlivá a nesnáší světlé barvy občas si je na sebe vezme ale jen když jí to máma přikáže.Její nejoblíbenější barva je růžová s kombinací černé jinak růžovou nesnáší.Nejlepší kamarádka je Monit.

Lisa:
name:Lisa
Věk:13
Narozeniny:13.6.
o ni:Takže Lisa je upovídaná a nevydrží ani hodinu bez svích vtipů.Její nej kamarádka je Kenedy.Lisa rozumí módě,ale někdy to přehání.Její kluk se jmenuje Jirka.Oblíbená barva žlutá,oranžová,bílá a světle zelená.Lisa dokáže být nesnesitelná.

Monit:
name:Monit
Věk:13let
Narozeniny:7.2.
o ní:Takže Monit má jako nej kamarádku Monit.Monit nemá kluka ale je ráda i tak.Monit má jako oblíbenou barvo tmavě růžovou a fialovou.Monit je statečná,spravedlivá a za den toho moc nenapovídá.

Kelm:
name:KELM
výročí založení clubu:1.1.
o kelm:Kelm jsou čtyři holky každá jiná a každá jinak statečná.Jedno vědí určitě že sou nejsilnější víly.Jinak řečeno učitelé va škole je rozdělili do několika skupin Kelm se složily a i když název vymislila Eliana i tak je velitelkou Kenedy protože začíná Kelm na K.

Hezký obrázek Eliany

7. února 2009 v 8:37 | Musa♪
 
 

Reklama