Co je KELM?

7. února 2009 v 8:54 | Musa♪ |  KELM club
Kelm club je tým čtyř holek se jmény: Kanedy,Eliana,Lisa a Monit

K E L M

Kenedy:
Name:Kenedy
Věk:13let
Narozeniny: 10.10.
o ní: Takže Kenedy má ráda své kamarádky a taky jednoho kluka který se jmenuje Tom má ho ráda moc,ale svím kamarádkám prostě nic neodmítne.Je spravedlivá a odvážná.Je velitelkou party.Nesnáší Lisino kecání o módě.Oblíbená barva je zelená.Nejlepší kamarádka je Lisa i když se pořát hádají sou prostě nejlepší kamarádky.

Eliana:
Name:Eliana
Věk:13let
Narozeniny:10.11.
o ni:Takže Eliana je tichá,starostlivá a nesnáší světlé barvy občas si je na sebe vezme ale jen když jí to máma přikáže.Její nejoblíbenější barva je růžová s kombinací černé jinak růžovou nesnáší.Nejlepší kamarádka je Monit.

Lisa:
name:Lisa
Věk:13
Narozeniny:13.6.
o ni:Takže Lisa je upovídaná a nevydrží ani hodinu bez svích vtipů.Její nej kamarádka je Kenedy.Lisa rozumí módě,ale někdy to přehání.Její kluk se jmenuje Jirka.Oblíbená barva žlutá,oranžová,bílá a světle zelená.Lisa dokáže být nesnesitelná.

Monit:
name:Monit
Věk:13let
Narozeniny:7.2.
o ní:Takže Monit má jako nej kamarádku Monit.Monit nemá kluka ale je ráda i tak.Monit má jako oblíbenou barvo tmavě růžovou a fialovou.Monit je statečná,spravedlivá a za den toho moc nenapovídá.

Kelm:
name:KELM
výročí založení clubu:1.1.
o kelm:Kelm jsou čtyři holky každá jiná a každá jinak statečná.Jedno vědí určitě že sou nejsilnější víly.Jinak řečeno učitelé va škole je rozdělili do několika skupin Kelm se složily a i když název vymislila Eliana i tak je velitelkou Kenedy protože začíná Kelm na K.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama